O Projekcie Sukces

Miejsce gdzie zaczyna się Rozwój…

Portal Rozwoju Osobistego | Praktyczna Wiedza w Pigułce

 

 

Witaj serdecznie!

Dziękuję, że odwiedzasz tą stronę. Znajdziesz tutaj oryginalne artykuły,
filmy, darmowe kursy i newsletter na temat rozwoju osobistego.

 

Projekt sukces pierwszy i największy portal poświęcony Polskiemu Rozwojowi osobistemu został założony w 2007 roku.

Większość materiałów powstała na bazie własnych, praktycznych
doświadczeń autorów serwisu.

Znajdziesz tutaj zarówno liczne artykuły w wielu kategoriach, jak również forum gdzie spotykają się  pasjonaci rozwoju osobistego, kalendarz wartych odwiedzenia eventów, sklep i wiele wiele innych, ciekawych i przydatnych materiałów w temacie sukcesu, rozwoju osobistego i motywacji.
Zapraszamy do zapoznania się z serwisem i życzę samych sukcesów!

Marcin Kijak & Marcin Sobociński

 

 

 

Co można znaleźć w serwisie ProjektSukces.pl ??

W serwisie ProjektSukces.pl znajdziesz konkretne porady na tematy związane z samorozwojem, gotowe techniki i metody do zmiany osobistej (NLP, hipnoza) oraz efektywniejszego wykorzystania własnego umysłu (szybka nauka i czytanie) a także najciekawsze (moim zdaniem) artykuły. To wszystko, co pomoże Tobie we własne ręce odpowiedzialność za swoje życie i pomoże rozwijać się z każdym dniem coraz bardziej!

 

W czym mi to pomoże ??

Efektywne zarządzanie sobą w czasie (kluczowa cecha ludzi sukcesu) umożliwi Tobie tak układać swoje życie, abyś miał jak najwięcej tego najcenniejszego aktywa – jakim jest czas!

Dzięki technikom NLP i Hipnozy zaczniesz osiągać lepsze rezultaty w każdej dziedzinie Twojego życia, nauczysz się skutecznie kontrolować swoje emocje, tworzyć lepsze związki z ludźmi (również nawiązywać błyskawiczne relacje), wzbudzać niepohamowaną motywację do działania, wyznaczać i osiągać wymarzone cele

Dzięki szybkiej nauce i czytaniu będziesz mieć więcej wolnego czasu (na to co lubisz robić najbardziej!), większe możliwości zdobywania oraz zapamiętywania informacji, kształtowania siebie, rozwijania swoich zainteresowań…

Nauka języków obcych ułatwi Tobie zdobycie w łatwy sposób umiejętności posługiwania się językami obcymi – tak ważnymi w dzisiejszych czasach. Otwierając się na nowe języki – otwierasz się na nowy świat, pełen nieograniczonych możliwości!

 

Dlaczego powstał serwis Projekt Sukces ??

Stronę tą stworzyliśmy, aby szerzyć wiedzę z zakresu możliwości ludzkiego umysłu (NLP, hipnoza, szybkie techniki nauki i czytania) i dzielić się tym, co mamy 🙂

Chcielibyśmy też zmienić niektóre (całkowicie fikcyjne) poglądy typu: „szybka nauka jest nie dla mnie”; „ja tego nie potrafię”; „hipnoza jest zła i nie istnieje”; „NLP to manipulacja”; „zmiana jest długotrwała i bolesna”; „nigdy niczego nie osiągnę w życiu…” (mógłbym wymieniać setki zasłyszanych poglądów).

Dla czego jedni osiągają sukces, a inni nie…? Czy już zastanawiałeś lub zastanawiałaś się nad tym?

Otóż okazuje się, że niektórzy ludzie mają pewne wrodzone strategie (nauki, radzenia ze stresem, osiągania sukcesów). Metody które prezentuję na tej stronie – pozwolą Tobie nauczyć się właśnie tych strategii i osiągnąć to, czego pragniesz

(PS.: Czy już wiesz, czego tak na prawdę pragniesz?)

 

Co  autorzy serwisu z tego mają ??

Olbrzymią satysfakcję z tworzenia czegoś wspaniałego, z możliwości pomagania wielu osobom na raz, jeszcze większe możliwości rozwijania swoich zainteresowań i motywację do działania!

Sam kiedyś gdy dopiero internet rozwijał się, poszukiwałem takich informacji (w tych czasach było to bardzo ciężkie), i dzięki nim zmieniło się moje życie.

PS.: To co wysyłasz do wszechświata, wraca do Ciebie ze zdwojoną siłą!