About the author

Marcin Kijak

ŚP. praktyk biznesu, twórca i redaktor znanych serwisów internetowych i blogów, trener rozwoju osobistego, autor 14 ebooków i ponad 700 artykułów, konsultant największych firm szkoleniowych.

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  Kasia

  Bardzo pomocny artykuł. Pozwoliłam sobie na publikację jego na mojej stronie. 🙂
  https://www.facebook.com/success.depends.on.today

  Pozdrawiam serdecznie

  Reply
 2. 2

  Leszek

  Świetny artykuł, gdy go czytałem doznałem uczucia, że tak na prawdę wszystko jest możliwe, a każdą negatywną cechę możemy po prostu usunąć. Wystarczy wiara w siebie. Na prawdę super.
  Popracowałbym jednak nad formatowaniem tekstu. Np. gdy pojawiają się punkty, to warto pogrubić ważniejsze rzeczy. Milej się wtedy czyta. Proponuję też większą czcionkę 16px byłoby idealnie.
  Złamanie stanu pojawia się kilkukrotnie, bardzo możliwe, że też w innych artykułach – nie zdążyłem jeszcze przeczytać więcej. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby zrobienie takiego „słownika pojęć” i wtedy zamiast za każdym razem pisać czym jest złamanie stanu, to dać odwołanie do tego właśnie słownika.

  Reply
 3. 3

  IdźDoPrzodu

  Świetne rady. 🙂 Nie mam problemu z wystąpieniami publicznymi, nawet je lubię, ale zawsze pojawia się jakiś stres. Super jest to, że wystarczy chcieć i możemy przełamać w sobie praktycznie każdy lęk!

  Reply

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *