Szybka Nauka

Polecane książki z szybkiej nauki

Super Memo

Jest to DARMOWA KSIĄŻKA o doskonałym programie SuperMemo 98. Jest to aplikacja która wyznacza wg algorytmu krzywej zapominania, powtórki. A jak wiadomo powtórki są kluczem do sukcesu… czyli zapamiętania informacji. Sam program (starą wersję, właśnie SM98) można pobrać z internetu za darmo, za nowsze trzeba zapłacić.

Tutaj możesz ściągnąć e-booka: SuperMemo 98

Nowszym programem do wyznaczania powtórek jest FullRecall. Jego przewaga nad SM polega na wykorzystaniu Sztucznej Sieci Neuronowej (SSN), zamiast prostego algorytmu.
Tutaj zamieszczam .:link do FullRecall:. gdzie znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje.

Szybka nauka dla wytrwałych

Jedna z najlepszych na rynku książek o szybkiej nauce. Zdobędziesz dzięki niej odpowiednią wiedzę, która pozwoli Tobie na osiąganie większych o kilkaset procent osiągnięć. Dowiesz się co robić, aby nauka była szybsza i skuteczniejsza, oraz czego unikać, jakie błędy należy wyeliminować. Poznasz podstawy funkcjonowania pamięci i sposoby jej skutecznego wykorzystywania.

Dlaczego warto jest zainwestować w szybką naukę? Oczywiście, to więcej czasu Tylko dla Ciebie, mniej stresu, więcej radości, lepsze wyniki w nauce i podziw otoczenia.

Zanim zdecydujesz się podjąć ten krok w stronę swojego sukcesu, weź teraz kartkę papieru i napisz swoje powody bo to ważne!

Tutaj możesz pobrać darmowy fragment
A tutaj pełen opis z wydawnictwa i opinie…

Szybka nauka – praktyczne ćwiczenia

Szybka nauka - praktyczne ćwiczeniaKsiążka Pawła Sygnowskiego która skupia się na praktycznej stronie szybkiej nauki. 93 specjalnie przygotowane ćwiczenia pozwolą Tobie wyćwiczyć wszystkie, niezbędne umiejętności dla praktyków szybkiej nauki. Znajdziesz tu ćwiczenia pamięciowe, eksploracyjne, graficzne, tekstowe, pobudzające kreatywne myślenie i wiele innych.

Oczywiście, samo czytanie nie wystarczy. Jednak gdy poświęcisz trochę czasu i będziesz ćwiczył systematycznie, rezultaty na pewno Ciebie zaskoczą!

Tutaj możesz pobrać .:darmowy fragment książki:.

A tu .:dokładny opis:. z wydawnictwa.

Oprócz nich polecam wszystkie książki Tony Buzan’a!


Wróć do strony z wyborem działu ebooków .:klikając tutaj:.