Szybkie Czytanie

Polecane książki o szybkim czytaniu

Sekrety czytania

Sekrety czytania
Świetna, darmowa książka trenerki szybkiego czytania – Katarzyny Szafranowskiej. Dzięki niej poznasz kilka faktów na temat własnego umysłu i jego nieograniczonych możliwości. Przeczytasz porady i konkretne techniki dzięki którym zwiększysz prędkość czytania i procent zrozumienia tekstów. Nauczysz się też czytać fotograficznie, bo jest to możliwe dla każdego!

Pobierz książkę ZA DARMO .:klikając tutaj:.

.:Zobacz spis treści:.

Metody i techniki szybkiego czytania

Metody i techniki szybkiego czytania

Bardzo dobra książka popularnego, polskiego autora Pawła Sygnowskiego. Znajdziesz w niej dokładnie opracowane, najważniejsze techniki i metody szybkiego czytania. Dzięki publikacji dowiesz się; czym tak naprawdę jest czytanie; jakie są podstawowe błędy czytania (np. fonetyzacja, regresja) i jak je skutecznie pokonać; co konkretnie robić, aby zacząć czytać szybciej; w jaki sposób czytać poszczególne rodzaje tekstu (prasa, artykuły, raporty, książki)… i mnóstwo innej, przydatnej Tobie wiedzy.

Pobierz darmowy fragment .:tutaj:.
albo pełny opis e-booka .:klikając tu:.

Szybkie czytanie – praktyczne ćwiczenia

Jest to kolejna książka Pawła Sygnowskiego, tym razem stawiająca na praktykę. Dzięki niej rozwiniesz i wyćwiczysz metody szybkiego czytania, bo jak wiadomo praktyka czyni mistrza. Jest to ekwiwalent standardowego kursu szybkiego czytania, na który wiele osób nie stać lub brakuje czasu. 8 zestawów, w sumie 108 ćwiczeń zapewnią Tobie zdobycie wprawy i wykształcenie naturalnych umiejętności szybkiego czytania!

Sprawdź i pobierz teraz .:darmowy fragment stąd:.
Zapoznaj się z .:pełnym opisem książki:.


Wróć do strony z wyborem działu ebooków .:klikając tutaj:.